WELCOME!

As pandemic continue to strive and kendama events are not legal to host in person we have decided to take the matter in our own hands and have an entertaining event hosted by KEKE Kendama squad and friends.
▫️
Living room is the place where most people jam dama during time of lockdown in Europe atm so why not come together on zoom, stream it all online and compare our skills with other kendama players live from all around world?
▫️

We felt three groups are optimal for this kind of event so we welcome you to pick the one you feel appropriate to participate in.

▫️

Every registration gets a FREE coupon with 5e discount on our site!
▫️
All three levels are OPEN format! So you will be going head-to-head against other players to move forward in bracket!

▫️

Judges will be announced starting from 11.01.

▫️
HAPPY 2021 and we cant wait to see you soon behind the screens from your living rooms! 🔥🌐

 

If you have any questions feel free to contact us: [email protected]

KAS IR “OPEN”?

Dalībnieki tiks iedalīti dažādos “random” pāros, kas tiks izziņoti nosledzoties reģistrācijai.  Organizatori iepriekš ir sagatavojuši sarakstu ar trikiem katrai grupai un triki sacensību laikā tiks izlozēti no ”random” ciparu ģenerējošas aplikācijas.

Spēle rit līdz trīs punktiem, finālā līdz 5. Kad sākas turnīrs un ir pienākusi tava pāra kārta, abi no dalībniekiem pievienojas zoom breakout istabai, kurā sēž tiesneši. Pēc “akmens, šķēres, papīrīts” principa izlozējam kurš sāk pirmais. Kad noskaidrots kurš no abiem dalībniekiem sāk spēli, tiek izlozēts pirmas triks un ir gājiens pirmajam spēlētājam.

Ja triks izdarīts sekmīgi, otram dalībniekam jāizpilda tas pats triks. Ja triks vēlreiz veikts sekmīgi, dalībnieki dodas pie otrā mēģinājuma. Atkal kārta pirmajam. Ja viņš šo triku izpilda un pretinieks nē, pirmajam spēlētājam tiek piešķirts punkts. Ja abi spelētāji vairs nespēj veikt triku vienā no atlikušajiem diviem mēģinājumiem, tiek izlozēts jauns triks un šo triku sāk nu jau otrais spēlētājs.

Tā turpina izspēli līdz kāds no spēlētājiem ieguvis 3 punktus. Uzvarētājs sasniedz nākamo kārtu un tā līdz finālam, kur tiek noskaidrots galvenais uzvarētajs.

lvLatvian