KAS IR KENDAMA?

Kendama ir atkarību raisoša, prasmju spēle, kas nāk no Japānas. Latvijā plašu atpazīstamību iemājoja 2019. gadā. Izkopjot prasmes tā veicina balansa, acu-roku koordinācijas un refleksu attīstību. Kendama ir piemērota visa vecuma. cilvēkiem, kā arī dzīvniekiem kas ir pietiekami inteliģenti to apgūt. Kendamas spēlē ir nebeidzamas triku variācijas kā iesācējiem, tā augsta līmeņa spēlētājiem.  2021. gadā kendamas spēle ir kļuvusi par strauji augošu nodarbi ar vairāku simtu tūkstošu cilvēku lielu auditoriju visā pasaulē. 

Kendama sastāv no Kena (koka kāts) un damas (bumba), kas kopā savienoti ar striķi. Kendamas trikus veic dažādās variācijās žonglējot bumbu kādā no trim kausiem, uzdurot to uz kena smailes vai balansējot abus, vienu uz otra, dažādos jaunos, radošos veidos. Kendamas prasmju izkopšanai nepieciešams laiks, koncentrēšanās spējas, pacietība un kreativitāte.

PAR KEKE SKOLU TŪRI

Kendamas un Eiropa

Tā kā esam galvenie Sweets kendamas izplatītāji Eiropā, mūsu produkciju iespējams iegadāties gan Latvijā, gan arī citur Eiropā. Laika gaitā esam izveidojuši sadarbību ar tādām valstīm, kā Igaunija, Lietuva, Nīderlande, Somija, Šveice, Lielbritānija u.c.

[instagram-feed]

FOLLOW OUR  INSTAGRAM PAGE TO SEE EVERYTHING WE’RE DOING!

lvLatvian